רשימת מועמדים
    מפת אתר
العربية   English
  • תקווה חדשה בהנהגת גדעון סער לראשות הממשלה


  • 1

    סער גדעון משה
    מטעם מפלגת תקווה חדשה - אחדות לישראל 
  • 2

    שאשא ביטון יפעת
    מטעם מפלגת תקווה חדשה - אחדות לישראל 
  • 3

    אלקין זאב
    מטעם מפלגת תקווה חדשה - אחדות לישראל 
  • 4

    הנדל יועז
    מטעם מפלגת דרך ארץ 
  • 5

    השכל שרן מרים
    מטעם מפלגת תקווה חדשה - אחדות לישראל 
  • 6

    בגין זאב בנימין
    מטעם מפלגת תקווה חדשה - אחדות לישראל 
  • 7

    יצחק הלוי מאיר
    מטעם מפלגת תקווה חדשה - אחדות לישראל 
  • 8

    האוזר צבי
    מטעם מפלגת דרך ארץ 
  • 9

    שיר סגמן מיכל
    מטעם מפלגת תקווה חדשה - אחדות לישראל 
  • 10

    שי וזאן הילה
    מטעם מפלגת תקווה חדשה - אחדות לישראל 
  • 11

    דיין דניאל
    מטעם מפלגת תקווה חדשה - אחדות לישראל 
  • 12

    בוסקילה מישל
    מטעם מפלגת תקווה חדשה - אחדות לישראל 
  • 13

    ברקוביץ צבי עופר
    מטעם מפלגת תקווה חדשה - אחדות לישראל 
  • 14

    דיאמנט מיכל
    מטעם מפלגת תקווה חדשה - אחדות לישראל 
  • 15

    פינטו סהר
    מטעם מפלגת תקווה חדשה - אחדות לישראל 
  • 16

    אסמאעיל סאהר
    מטעם מפלגת תקווה חדשה - אחדות לישראל 
  • 17

    קיסר אלון
    מטעם מפלגת תקווה חדשה - אחדות לישראל 
  • 18

    דוידאי אורנה
    מטעם מפלגת תקווה חדשה - אחדות לישראל 
  • 19

    וייזר דוברת
    מטעם מפלגת תקווה חדשה - אחדות לישראל 
  • 20

    אבבה בגשאו דוד
    מטעם מפלגת תקווה חדשה - אחדות לישראל 
  • 21

    קלמה אבי
    מטעם מפלגת תקווה חדשה - אחדות לישראל 
  • 22

    בן שטרית רפאל
    מטעם מפלגת תקווה חדשה - אחדות לישראל 
  • 23

    רון מוריה סופיה
    מטעם מפלגת תקווה חדשה - אחדות לישראל 
  • 24

    הייב חסן
    מטעם מפלגת תקווה חדשה - אחדות לישראל 
  • 25

    טל ויקטור
    מטעם מפלגת תקווה חדשה - אחדות לישראל 
  • 26

    טמיר צילה
    מטעם מפלגת תקווה חדשה - אחדות לישראל 
  • 27

    דיקשטיין יצחק
    מטעם מפלגת תקווה חדשה - אחדות לישראל 
  • 28

    לוי מלכה מלי
    מטעם מפלגת תקווה חדשה - אחדות לישראל 
  • 29

    אילוז עדיאל
    מטעם מפלגת תקווה חדשה - אחדות לישראל 
  • 30

    דואני נדב
    מטעם מפלגת תקווה חדשה - אחדות לישראל 
  • 31

    מצא יעקב שמעון
    מטעם מפלגת תקווה חדשה - אחדות לישראל 
  • 32

    בוחבוט סימי
    מטעם מפלגת תקווה חדשה - אחדות לישראל 
  • 33

    מי-און שחר
    מטעם מפלגת תקווה חדשה - אחדות לישראל 
  • 34

    הייטנר אורי עקיבא
    מטעם מפלגת תקווה חדשה - אחדות לישראל 
  • 35

    טל זהר
    מטעם מפלגת תקווה חדשה - אחדות לישראל 
  • 36

    קהת סיני שאול
    מטעם מפלגת תקווה חדשה - אחדות לישראל 
  • 37

    הנדשר פרקש סיגלית
    מטעם מפלגת תקווה חדשה - אחדות לישראל 
  • 38

    יאבור יונתן פיטר
    מטעם מפלגת תקווה חדשה - אחדות לישראל 
  • 39

    חייבי מנחם לילך
    מטעם מפלגת תקווה חדשה - אחדות לישראל 
  • 40

    אליאל שימי
    מטעם מפלגת תקווה חדשה - אחדות לישראל 
  • 41

    מוזגנוב יעקב
    מטעם מפלגת תקווה חדשה - אחדות לישראל 
  • 42

    שטראוכלר בת שבע
    מטעם מפלגת תקווה חדשה - אחדות לישראל 
  • 43

    הר ציון משה
    מטעם מפלגת תקווה חדשה - אחדות לישראל 
  • 44

    סממה גלעד
    מטעם מפלגת תקווה חדשה - אחדות לישראל 
  • 45

    טהור יוחאי יוריק
    מטעם מפלגת תקווה חדשה - אחדות לישראל 
  • 46

    לנציאנו מרדכי
    מטעם מפלגת תקווה חדשה - אחדות לישראל 
  • 47

    גליק משה שלמה
    מטעם מפלגת תקווה חדשה - אחדות לישראל 
  • 48

    סוננזון זאב
    מטעם מפלגת תקווה חדשה - אחדות לישראל 
  • 49

    דודוביץ אורי
    מטעם מפלגת תקווה חדשה - אחדות לישראל 
  • 50

    זיבנברג מרים
    מטעם מפלגת תקווה חדשה - אחדות לישראל 
  • 51

    כץ כהן צמח נסים
    מטעם מפלגת תקווה חדשה - אחדות לישראל 
  • 52

    בנדר ספדיה מירב
    מטעם מפלגת תקווה חדשה - אחדות לישראל 
  • 53

    קנפו גיא
    מטעם מפלגת תקווה חדשה - אחדות לישראל 
  • 54

    גני רמי רחמים
    מטעם מפלגת תקווה חדשה - אחדות לישראל 
  • 55

    ילינק אמיר
    מטעם מפלגת תקווה חדשה - אחדות לישראל 
  • 56

    נבון עמנואל
    מטעם מפלגת תקווה חדשה - אחדות לישראל 
  • 57

    גרינברג רינה
    מטעם מפלגת תקווה חדשה - אחדות לישראל 
  • 58

    שושני שמשון
    מטעם מפלגת תקווה חדשה - אחדות לישראל 
  • רשימת המועמדים הוגשה מטעם המפלגות תקווה חדשה- אחדות לישראל ודרך ארץ.

  • בן חיים יעקב יקי (שהוצב במקום ה-31 ברשימה), התפטר ביום 08.02.2021, בפני יושב ראש ועדת הבחירות המרכזית, השופט עוזי פוגלמן. שלמה ברק (שהוצב במקום ה-50 ברשימה), התפטר ביום 10.03.2021, בפני יושב ראש ועדת הבחירות המרכזית, השופט עוזי פוגלמן. שביט מס (שהוצב במקום ה-36 ברשימה), הגיש התפטרותו ממועמדותו ליושב ראש הכנסת, בתאריך 06.07.2021, לאחר שנבחרה הכנסת ה-24. איזק נתנאל (שהוצב במקום ה-21 ברשימה), הגיש התפטרותו ממועמדותו ליושב ראש הכנסת, בתאריך 27.07.2021, לאחר שנבחרה הכנסת ה-24. אברהם גנון (שהוצב במקום ה-14 ברשימה), הגיש התפטרותו ממועמדותו ליושב ראש הכנסת, בתאריך 21.10.2021, לאחר שנבחרה הכנסת ה-24. בימים שבין מעמד הגשת הרשימות לאישורן, בודקת הוועדה את כשירות כלל המועמדים והרשימות, בהתאם לסעיפים 5א-7א לחוק-יסוד: הכנסת, לפרק ו' לחוק הבחירות לכנסת [נוסח משולב], התשכ"ט-1969 (להלן: חוק הבחירות), לסעיף 11 לחוק בנק ישראל, התש"ע-2010 ולפרק ה' לתקנות הבחירות לכנסת, התשל"ג-1973. בעקבות בדיקות אלו, המועמד אלסבאבחה ג'ומעה שהוצב במקום ה-47 לא נכלל ברשימה שאישרה מליאת הוועדה המרכזית בתאריך 21.2.2021, בהתאם לסעיף 63 לחוק הבחירות.